Kod:
SZCZEGÓŁY PROGRAMU
Adobe Reader PDF X 10.1.0 PL
pobrano 1951 razy
3.0
Data dodania:
2.04.2013
Licencja:
Freeware
Producent:
Adobe Systems
System:
Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7
Format plików PDF jest obecnie bardzo często wykorzystywany. Do jego otwierania przeznaczony jest program Adobe Reader download, który jest też najpopularniejszy i gwarantuje naprawdę bardzo dobre funkcje. Dlatego też warto pomyśleć o tym, aby zawsze mieć go pod ręką, gdy konieczne będzie otworzenie czegoś w PDF-ie.

Adobe Reader jest programem bardzo prostym w obsłudze, który daje przy tym wszystkie podstawowe funkcje do wygodnego przeglądania PDF-ów. Dzięki niemu można otwierać je bezpośrednio z dysku lub też z przeglądarki internetowej, jeśli dokumenty znajdują się bezpośrednio na stronie. Adobe Reader pobierzpozwala na przeglądanie dokumentów w takiej samej formie, w jakiej zostały one przygotowane – czcionka, kolorystyka, grafika, wszystkie z nich pozostają takie same. Oprócz przeglądania stron Adobe Readera daje możliwość wypełniania formularzy, wysyłania ich, a także drukowania dokumentów.

W Adobe Reader można wygodnie i szybko dopasować wielkość dokumentu do swoich potrzeb, powiększając go lub pomniejszając. Dostępne jest kopiowanie tekstu, a gdy pragnie się skopiować grafikę lub większe fragmenty dokumentu, wówczas najlepsza jest do tego opcja zrobienia zdjęcia, które pełni funkcję print screena. Najnowsza wersja obsługuje też format Flash, dzięki czemu w dokumencie można oglądać wykonane w tej technologii animacje.

Interfejs użytkownika w Adobe Readerze jest bardzo prosty, intuicyjny, dzięki czemu każdy użytkownik bez problemu będzie mógł poradzić sobie z jego obsługą. Aplikacja jest też szybka w działaniu, ale na słabszych komputerach może pobierać dużo zasobów systemowych.

Adobe Reader jest zatem jednym z tych programów, które warto mieć na swoim komputerze. Dzięki niemu czytanie dokumentów w PDF i inne akcje z nimi związane będą jeszcze łatwiejsze.

Na tej podstronie możesz pobrać za darmowy Adobe Reader w wersji PDF X 10.1.0 PL. Plik ten ostatnio był aktualizowany 21.02.2013, ogólnie pobrano go już 1951. Dostępny do ściągnięcia za darmo Adobe Reader ma rozmiar 37.66 MB tak więc jego pobranie nie powinno Ci zająć dużo czasu. Download free na stronie plikas.pl jest bardzo szybki i prosty, każdy powinien sobie z nim poradzić. W razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować. Ściągnij online Adobe Reader chomikuj.